Search
Close this search box.
Fuarara Çin Fuarları Çin Vizesi Altın Tours Logo

Fuarlar

15 Nisan-5 Mayıs

Canton Fuarı

Çin’in en büyük ve en etkili ticaret fuarlarından biridir. Resmi adı “China Import and Export Fair” (Çin İthalat ve İhracat Fuarı) olan bu etkinlik, Guangzhou merkezli ürünler ve dünyanın dört bir yanındaki binlerce kişinin ağırlar.

FAZ 1: 15-19 NİSAN

Hostehold Elektrikli Ev Aletleri, Tüketici Elektroniği ve Bilişim Ürünleri, Elektronik ve Elektrikli Ürünler, Aydınlatma Ekipmanları, Yeni Enerji Kaynakları, Yeni Malzemeler ve Kimyasal Ürünler, Hırdavat, Aletler, Talaşlı İmalat Makine ve Ekipmanları, Güç ve Elektrik Ekipmanları, Genel Makine ve Mekanik Parçalar, Endüstriyel Otomasyon ve Akıllı İmalat, İş Makinaları, Tarım Makinaları, Yeni Enerji Araçları ve Akıllı Mobilite, Motosikletler, Bisikletler, Araç Yedek Parçaları, Taşıtlar.

FAZ 2: 23-27 NİSAN

Yapı ve Dekorasyon Malzemeleri, Sıhhi Tesisat ve Banyo Gereçleri, Mobilya, Mutfak ve Sofra Takımları, Günlük Kullanım Seramikleri, Ev Eşyaları, Saatler, Saatler ve Optik Aletler, Hediyeler ve Primler, Festival Ürünleri, Ev Dekorasyonu, Sanat Seramikleri, Cam Gereçleri, Bahçe Ürünleri, Dokuma, Rattan ve Demir Ürünler, Demir ve Taş Süslemeler ve Açık Hava Spa Tesisleri.

FAZ 3: 01-05 MAYIS

Kişisel Bakım Gereçleri, Banyo Ürünleri, İlaçlar, Sağlık Ürünleri ve Tıbbi Cihazlar, Evcil Hayvan Ürünleri, Hamile ve Bebek Ürünleri, Oyuncaklar, Çocuk Giyim, Erkek ve Bayan Giyim, Spor ve Günlük Giyim, İç Giyim, Kürk, Deri, Kuş Tüyü ve İlgili Ürünler, Giyim Aksesuar ve Ek Parçaları, Ev Tekstili, Tekstil Hammaddeleri ve Kumaşları, Halı ve Duvar Halıları, Ayakkabı, Büro Malzemeleri, Çanta ve Valizler, Spor ve Turizm Eğlence Ürünleri, Gıda,Kırsal Canlandırma.

Fuarlar

2024'te Gerçekleşecek Olan Fuarlar
Altın Tours Fuarara ISH China and CIHE Fuarı Çin Fuarları Çin Vizesi

ISH China and CIHE

ISH China & CIHE Fuarı, ısıtma, havalandırma, klima ve hijyen ekipmanları sektöründe dünyanın önde gelen uluslararası etkinliklerinden biridir. Bu fuar, sektördeki son yenilikleri, teknolojileri ve trendleri sergilemek için önemli bir platform sağlar.

Fuarara Canton Fuarı Altın Tours Çin Vizesi ve Çin Fuarları Fuar Takip

135. Çin Canton Fuarı (Canton Fair)

Birçok kişi Kanton Fuarı’nı Çin İthalat ve İhracat Fuarı olarak tanımlar. Yıl içersinde 3 periyotta düzenlenen bu fuar, elektronikten ev eşyalarına, tekstilden modaya, mobilyadan daha fazlasına kadar tüketim mallarına odaklanır.

Altın Tours Fuar Ara CIFF Office Furniture Fuarı Çin Fuarları Çin Vizesi

CIFF Office Furniture Fuarı

Tasarım Trendi, Küresel Ticaret ve Tam Tedarik Zinciri” ile konumlanan CIFF Guangzhou, her yıl 18-21 ve 28-31 Mart tarihlerinde Pazhou, Guangzhou’da düzenleniyor. 850.000 metrekarelik sergi alanına sahip CIFF Guangzhou, ev mobilyaları, ev dekorasyonu ve ev tekstili, dış mekan ve eğlence, ofis mobilyaları, ticari mobilyalar, otel mobilyaları ve mobilya makineleri ve hammaddelerini kapsayan Çin’den ve yurtdışından 4.700’den fazla markaya ev sahipliği yapıyor .

Altın Tours Fuarara Anuga Select CHINA Fuarı Çin Fuarları Çin Vizesi

Anuga Select China (Shenzhen Uluslararası Gıda Fuarı)

Anuga Select China, dünyanın önde gelen gıda ve içecek fuarlarından biri olan Anuga’nın bir parçasıdır. Anuga, her yıl Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen büyük ölçekli bir gıda ve içecek endüstrisi etkinliğidir. Anuga Select China ise, Anuga’nın Çin’deki özel bir bölümüdür.

Altın Tours Fuarara Houseware Fair(Mobilya ve Ev Dekorasyonu Fuarı) Çin Fuarları Çin Vizesi

Houseware Fair (Mobilya ve Ev Aksesuarı Fuarı)

“Houseware Fair”, ev eşyaları endüstrisine odaklanan bir ticaret fuarıdır. Bu fuar, genellikle ev gereçleri, mutfak ekipmanları, ev dekorasyonu, ev tekstili, banyo aksesuarları ve benzeri ürünlerin sergilendiği bir platform olarak düzenlenir.

Altın Tours Fuarara China Glass Fuarı Çin Fuarları Çin Vizesi

China Glass Fair (Uluslararası Çin Cam Fuarı)

China Glass, Çin’in en büyük ve en önemli cam endüstrisi fuarlarından biridir. Bu fuar, cam üreticileri, ekipman sağlayıcıları, hammadde tedarikçileri, endüstriyel tasarımcılar, mimarlar ve diğer cam endüstrisi paydaşlarını bir araya getirir.

Altın Tours FuarARA Medical Fair Çin Fuarları Çin Vizesi

Medical Fair

Medikal ekipmanları fuarları genellikle sağlık sektöründeki profesyoneller için önemli bir buluşma noktasıdır. Bu tür fuarlar, çeşitli tıbbi cihazlar, teşhis ekipmanları, cerrahi aletler, laboratuvar ekipmanları, tıbbi sarf malzemeler ve sağlık hizmetleri yazılımı gibi geniş bir ürün yelpazesini sergiler.

Altın Tours FuarARA Shoes and Leather Guangzhou Fuarı Çin Fuarları Çin Vizesi

Shoes and Leather Guangzhou

Shoes & Leather Guangzhou Fuarı, ayakkabı ve deri endüstrisindeki önde gelen uluslararası etkinliklerden biridir. Bu fuar genellikle ayakkabılar, deri ürünler, deri ekipmanları, malzemeleri ve ilgili teknolojilerin sergilendiği bir platformdur.

Altın Tours Fuarara CMEF (Çin Uluslararası Tıbbi Ekipmanları Fuarı) Çin Fuarları Çin Vizesi

CMEF (Çin Uluslararası Tıbbi Ekipmanları Fuarı)

CMEF (China International Medical Equipment Fair), Çin’in önde gelen tıbbi cihaz ve ekipman fuarıdır. Bu fuar, dünyanın dört bir yanından tıbbi cihaz ve ekipman üreticileri, tedarikçileri, distribütörleri ve alıcılarını bir araya getiren önemli bir etkinliktir.

Altın Tours FuarARA Prolight Sound Fuarı Çin Fuarları Çin Vizesi

Prolight Sound

Prolight + Sound Fuarı, ses, ışık ve etkinlik teknolojileri endüstrisindeki en önemli etkinliklerden biri olarak bilinir. Bu fuar genellikle ses sistemleri, aydınlatma ekipmanları, sahne efektleri, stüdyo ekipmanları, DJ ekipmanları ve diğer ilgili ürünlerin sergilendiği geniş bir ürün yelpazesine ev sahipliği yapar.

Altın Tours Fuarara IFAT CHINA Fuarı Çin Fuarları Çin Vizesi

IFAT CHINA (Su Teknolojisi, Atıklar ve Atık Su Fuarı)

IFAT CHINA, Çin’in önde gelen çevre teknolojileri fuarlarından biridir. IFAT, dünyanın en büyük çevre teknolojileri fuarıdır ve Almanya’da her yıl düzenlenir. IFAT CHINA ise, Çin’deki benzer bir etkinliktir ve bu büyük fuarın Çin’deki bir versiyonudur.

FuarARA.com'un
  • Fuar Organizasyonları
  • Vize İşlemleri
  • Yurtiçi Turlar
  • Yurtdışı Turlar
  • Online Sanal Fuarlar
Hizmetleri Altın Tours güvencesiyle yapılmaktadır.