Search
Close this search box.
Fuarara Çin Fuarları Çin Vizesi Altın Tours Logo

Hakkımızda

Fuarara Çin Vizesi Danışmanlık Hizmetleri

Çin Danışmanlık Hizmetleri

Altın Tours’un Çin Danışmanlık Hizmetleri, Çin pazarına adım atmak isteyen işletmelere kültürel, yasal ve ticari alanlarda rehberlik sağlayarak başarılı bir şekilde ilerlemelerini destekler. Yerel pazarı anlama, tedarikçi ilişkileri kurma, yasal gereksinimleri karşılama ve etkili pazarlama stratejileri oluşturma konularında uzman desteği sunar.

Firmamız

Altın Tours, www.FuarARA.com Uluslararası sektörel fuar arama web portalını hizmetinize sunuyor. En önemli amacı; yılların verdiği Çin hakkındaki deneyimlerini, internet ortamına taşımak ve böylece internet üzerinden yönetilebilen sistem sayesinde firmaların iş seyahatleri maliyetlerinden ve rezervasyon için ayıracakları zamandan tasarruf edilmesini sağlamaktır. Bu teknoloji ortamını turizmde hızla kullanıcılarının hizmetine sunarak, kaliteli ve güvenilir hizmet veren bir seyahat acentası olmayı hedeflemektedir.

Altın Tours Logo
Fuarara Neden Altın Tours?

Neden Altın Tour?

Çin Pazarında İşinizin Yol Arkadaşı

Altın Tours, Çin pazarına giriş yapmak isteyen işletmelere kapsamlı danışmanlık ve rehberlik hizmetleri sunan öncü bir firmadır. Uzman kadrosuyla birlikte, kültürel, yasal ve ticari alanlarda geniş bir bilgi birikimine sahiptir.

Firma, müşterilerine Çin pazarında sağlam adımlar atmaları için stratejik rehberlik sunar. Bu kapsamda, yerel pazarı anlama, tedarikçi ilişkileri kurma, yasal gereksinimleri karşılama ve etkili pazarlama stratejileri oluşturma gibi konularda destek sağlar.

Altın Tours, iş dünyasının güvenilir bir rehberi olarak, müşterilerinin başarılı bir şekilde Çin pazarına adım atmalarını sağlamak için kararlılıkla çalışmaktadır.

Kurucumuz İle Tanışın

Hakkımızda

Yunus Yoldaş Altın Kimdir? FuarARA Hakkımızda

Yunus Yoldaş ALTIN

Firma Kurucularımızdan Yunus Yoldaş Altın, seyahat acentasının ana pazarı olarak Coğrafi, Kültürel, Siyasal ve Ticari alanlarda uzmanı olduğu Çin, Hong Kong ve Tayvan destinasyonu olarak belirlemiştir. 1995 yılında Üniversite Eğitimine Shanghai Fudan Üniversitesi’nde Basın Yayın Bölümünde okuyarak başlamıştır. Üniversite Eğitiminin son sınıfında İstanbul Fatih Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesine geçiş yaparak Çin Dili ve Edebiyatı Bölümünden 2001 yılında mezun olup Filolog ünvanını almıştır. 

Okuduğu yıllarda Çince’de üstün başarısından dolayı Üniversitesinden Onur Belgesi almaya hak kazanmıştır. Çin’de okuduğu yıllarda Çin’e gelen Resmi Heyetlere ve Türkiye’de de Dış İlişkiler Kurulu, Sanayi Odaları, ve Ticaret Odaları ve üst düzey devlet yetkililerine simultane Çince – Türkçe çevirmenlik yapmıştır.

Daha sonraki yıllarda Çin’in dünya üzerindeki ticaretinin etkisinin de artmasıyla birlikte Türkiye’de de artış gösteren fuar organizasyonlarına yönelmiş ve İş adamlarımızın İthalat ve İhracatında gerek Çin Kültürü ve Ticari yapısı hakkındaki bilgi ve tecrübesiyle Turizm ve Ticaret sektörünü birleştirerek Altın Turizm Organizasyon Dış Ticaret Ltd. Şti. bünyesinde faaliyet gösteren A grubu Far East Travel Agency Seyahat Acentesini kurmuştur.

Türkiye’de internet ve e-ticaretin hızla gelişmesiyle Çin başta olmak üzere Uluslararası sektörel fuar arama motoru ve Çin fuarları Operasyonunu www.FuarARA.com web portalında internette faaliyete geçirmiştir. Çin ile olan lisan problemi ve saat farkının da önüne geçmek için Çin Otelleri Rezervasyon Sistemini internet ortamına taşıyan Türkiye’de ilk ve tek Çin Otelleri Rezervasyon Sistemini internette sizlerin hizmetine sunmuştur.

25 yıllık birikimimizle, iş dünyanızı ALTIN çağa taşıyoruz.

YUNUS YOLDAŞ ALTIN