Search
Close this search box.
Fuarara Çin Fuarları Çin Vizesi Altın Tours Logo
Altın Tours Fuar Ara Çin Shanghai China Glass Fuarı Logo

Uluslararası Çin Cam Fuarı

Gün Program
23.04.2024
24.04.2024
25.04.2024 - 28.04.2024
29.04.2024
30.04.2024

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Ekonomi Sınıf Uçak Biletleri
 • 5* Otel Konaklamaları (Kahvaltı dahil)
 • Fuar Giriş Kartı
 • Havalimanı – Otel Transferleri
 • Otel – Fuar Transferleri
 • Çin Vizesi
 • Tecrübeli Rehberlik Hizmetleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Kişisel Harcamalar, ekstra bagaj ücreti
 • Seyahat Sigortası
 • Yurtdışı Çıkış Harcı
 • Program dışındaki rezervasyon değişiklikleri
 • Şahsi Tercüman
 • İthalat Danışmanlığı

Uluslararası Çin Cam Fuarı

Mimari ve dekorasyon cam, otomobil camı, endüstriyel cam, içi boş cam ve cam kaplar, Elektrik aydınlatma cam ve özel cam, Şamandıra Düzcam ve Cam Konteyner Çeşitli Üretim Hatları ve Makinaları, Cam İşleme donanımları, Düz / bükme cam delme- oyma- yıkama / kurutma ve yardımcı tesisleri, İlgili araçları parlatma- eğime taşlama- kesme dahil olmak üzere çeşitli ön-işleme makineleri

Düz cam işleme, laminasyon, dekorasyon, boya, yalıtım, ayna yapımı, kum-kumlama, kapı ve pencere işleme, Özel Cam ve Proses Ekipmanları, TV camı, STN ve TFT ultra ince cam, Desen cam ve kablolu besleyici ile telli cam ve haddeleme makinesi,  kendi kendini temizleyen cam, antibakteriyel cam, yangına dayanıklı cam, LED cam ve ilgili işleme makineleri ve teknolojisi, Güneş Cam ve Proses Ekipmanları, ince film hücre teknolojisi, kristal hücre modül teknolojisi, güneş cam panel, ölçmek için güneş PVB ince film ve test teknolojisi / yazılım

FuarARA China Glass Fuarı
China Glass Fuarı

China Glass

China Glass, Çin’in en büyük ve en önemli cam endüstrisi fuarlarından biridir. Bu fuar, cam üreticileri, ekipman sağlayıcıları, hammadde tedarikçileri, endüstriyel tasarımcılar, mimarlar ve diğer cam endüstrisi paydaşlarını bir araya getirir.

 

China Glass fuarı genellikle her yıl düzenlenir ve dünyanın dört bir yanından binlerce katılımcıyı ağırlar. Fuar, cam üretim ekipmanları, cam işleme makineleri, cam ürünleri, cam hammaddeleri, cam teknolojileri ve diğer ilgili ürün ve hizmetleri sergiler.

 

Katılımcılar, fuar sırasında yeni teknolojileri tanıtabilir, ürünlerini sergileyebilir, iş bağlantıları kurabilir ve sektördeki son trendleri öğrenebilirler. Ayrıca, cam endüstrisindeki en son gelişmeleri ve yenilikleri tartışmak için seminerler, konferanslar ve paneller de düzenlenebilir.

 

China Glass fuarı, cam endüstrisi paydaşları için önemli bir iş platformu sağlar. Katılımcılar, uluslararası işbirliği fırsatları oluşturabilir, pazarlar arası ticareti artırabilir ve cam endüstrisindeki gelişmeleri takip ederek rekabet avantajı elde edebilirler.

Shanghai Yeni Uluslararası Fuar Merkezi (SNIEC)

Altın Turizm

Çin Vizesi Almanın En Kolay Yolu

Grand Central Hotel - Shanghai

Otel resimlerinin tüm hakları booking.com sitesine aittir. Resimler alıntıdır.

Fuardan Görüntüler

Paylaş:

Diğer Fuarlar:

Altın Tours Fuar Ara Guangzhou Lighting Fuarı Çin Fuarları Çin Vizesi

Guangzhou Lighting Fuarı

Automechanika Shanghai, Asya’nın en büyük otomotiv yedek parça, ekipman ve hizmetleri fuarı olarak bilinir ve sektördeki en son gelişmeleri ve yenilikleri keşfetmek için önemli bir platform sağlar.

Altın Tours Fuar Ara Automechanika Shanghai Fuarı Çin Fuarları Çin Vizesi

Automechanika Shanghai Fuarı

Yedek parça ve sistemler grubu, aksesuar ve ayar grubu, bakım ve onarım grubu, bilgi işlem ve yönetim grubu, servis istasyonu, araç yıkama grubu Automechanika Shanghai Fuarı: Otomotiv ve Otomotiv Yan Sanayi Fuarı Otomotiv

Altın Tours Fuar Ara CIFF Office Furniture Fuarı Çin Fuarları Çin Vizesi

CIFF Office Furniture Fuarı

Tasarım Trendi, Küresel Ticaret ve Tam Tedarik Zinciri” ile konumlanan CIFF Guangzhou, her yıl 18-21 ve 28-31 Mart tarihlerinde Pazhou, Guangzhou’da düzenleniyor. 850.000 metrekarelik sergi alanına sahip CIFF Guangzhou, ev mobilyaları, ev dekorasyonu

Altın Tours FuarARA Shoes and Leather Guangzhou Fuarı Çin Fuarları Çin Vizesi

Shoes and Leather Guangzhou

Shoes & Leather Guangzhou Fuarı, ayakkabı ve deri endüstrisindeki önde gelen uluslararası etkinliklerden biridir. Bu fuar genellikle ayakkabılar, deri ürünler, deri ekipmanları, malzemeleri ve ilgili teknolojilerin sergilendiği bir platformdur.

Yerinizi Ayırtın

Popüler Fuarlar